כי פשוט להוציא אזרחות / דרכון פולני

  • האם אתם יודעים את החוק הפולני על בוריו?
  • האם אתם יודעים איך לאתר מסמכים אבודים?
  • האם אתם יודעים איך לכתוב בפולנית לקונסוליה?
  • האם אתם יודעים להתמודד עם הביורוקרטיה?

אנחנו יודעים!

הבטחה ל-100% הצלחה!

אודותינו

מימוש האזרחות הפולנית והדרכון האירופאי שלכם, מהווה צעד חשוב לעתידכם האישי והמשפחתי, ומעניק לכם מגוון אפשרויות לאיכות, ביטחון והגשמה, בכל תחומי החיים. עם זאת, אנשים רבים דוחים את המהלך, לרוב בגלל המורכבות הבירוקרטית הכרוכה בכך. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אנו ב- Rc Israel, מתמחים בהוצאת אזרחות פולנית ודרכון אירופאי, תוך ייעוץ והתאמה אישית לצרכים שלכם, ושירות במלוא תשומת הלב. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, קשרים ארוכי טווח עם משרדי הקונסוליה, וצוות העומד לרשותכם סביב השעון, אנו מתחייבים לממש את זכותכם באופן המהיר והמשתלם ביותר, ואת הבירוקרטיה… תשאירו לנו.

מנהלת המשרד, לריסה פיינגולד (בעבר עוזרת קונסולרית בקונסוליה הרומנית) ואנשיה, נמצאים בקשר רציף עם משרדי הקונסוליה ושגרירות פולין בישראל, זאת תוך ניהול תיקי לקוחותינו בפולין (ולא בישראל), דבר המאפשר עלויות בסיס נמוכות ועמידה בלוחות הזמנים ללא עיכובים מיותרים.

אם אתם עומדים בקריטריונים שהוגדרו בחוק הפולני למימוש אזרחותכם, בואו אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות, ואנו נתאים את חבילת השרות האולטימטיבית עבורכם – החל מהכוונה תיאורטית בסיסית ועד לשרות מלא הכולל מילוי והגשת כל המסמכים הדרושים (לרבות תרגומים) חותמות אפוסטיל ואישורים נוטריוניים, שיובילו לאזרחות הפולנית הנכספת.

זמינים עבורכם 24/7 לכל שאלה: 03-7322273

העקרונות המנחים אותנו

מקצועיות

יסודיות

טיפול מסור ואישי

בזכות נסיוננו הרב שנצבר על פני שנים נוכל לסייע לכם בכל הנוגע להוצאת דרכון, השבת אזרחות או השבת רכוש

איך 100% הצלחה?

איננו לוקחים על עצמנו תיקים מבלי לברר תחילה את נושא הזכאות וזו הסיבה להצלחה בכל תיק, גם כשההליך קצר וגם בתיקים מורכבים שזמן ההטיפול בהם ארוך יותר

לבדיקת זכאות ללא עלות ענו על מספר שאלות קצרות, ומלאו את פרטיכם